Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

BAJS Partners LTD. - organizační složka

Obchodní zástupci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11157000723 | aktuálnost: 11. 8. 2016

A16 10/8/2016
Společnost BAJS Partners LTD. - hledá do obchodního týmu - obchodní zástupce a managery

Využijte neopakovatelné situace na trhu, kdy si statisíce podnikatelů budou muset pořídit nějaký produkt pro elektronickou evidenci tržeb (EET). Pokud Vás baví získávat nové zákazníky a chcete, prodávat produkt, který přinese zjednodušení do života mnoha lidí? Máte rádi svobodu a rádi cestujete? Pak hledáme právě Vás...

Nabízíme:
- vysoké výdělky (dle šikovnosti obchodníka)
- kompletní zaškolení
- zázemí kanceláře a skvělý tým kolegů
- flexibilní pracovní dobu

Náplň práce:
- prodej spolehlivého pokladního hardwaru i softwaru
- oslovení a vyhledání nových zákazníků
- sepsání objednávky
- komunikace s klienty

Požadujeme:
- komunikativního člověka, který dokáže uzavřít obchod
- samostatnost
- řidičský průkaz sk.B
- ochota cestovat

Do našeho týmu přibíráme a hledáme i ty, kteří si chtějí touto formou přivydělat.
Brigádníky nebo živnostníky. Nepromarněte svou šanci a piště a posílejte své životopisy nebo emaily s dotazy na agentura@bajsgroup.com

V případě dotazů se neváhejte obrátit na paní:

Gabrielu Chalupovou
Mob: 724 909 666

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha