Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

ADECCO spol. s r.o.

Operátorka ve výrobě kosmetiky-balení – Brno - až 16.500,-

referenční číslo: F06F1C40 | aktuálnost: 18. 1. 2017

Hledáme šikovné uchazeče a uchazečky pro našeho významného klienta působícího v oblasti výroby a balení kosmetických produktů.

Možnost vyzkoušet si práci na DPČ ( následuje převod na HPP).

Nástup: IHNED

Místo výkonu práce: Brno - Lesná

Náplň práce:
- jednoduchá a nenáročná manuální práce, obsluha výrobního zařízení
- kontrola a balení produktů
- udržování pracoviště a přiděleného strojního zařízení v čistotě a provozuschopném stavu

Požadujeme:

- manuální zručnost, dobrý zrak, pečlivost
- ochota pracovat ve 12ti hod. směnném provozu - krátký, dlouhý týden (6:00 – 18:00, 18:00 – 6:00)
- spolehlivost, zodpovědnost, učenlivost

Nabízíme:

- měsíční mzda 15 000 Kč
- 140 Kč stravenky - za každou odpracovanou směnu 2 stravenky v hodnotě 70 Kč
- týden dovolené navíc
- moderní pracovní prostředí
- sleva na kosmetické produkty

Mzda: 16 500 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Brno - Lesná

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Specializace: pomocný dělník

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha