Typ nabídky

Minimální mzda

Elektrikář – servisní technik Terex a Liebherr

referenční číslo: EF9F2857 | aktuálnost: 24.10.2017

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Náplň práce

Pro našeho klienta, předního dodavatele inovativních řešení v oblasti věžových jeřábů v České a Slovenské Republice, hledáme vhodného kandidáta na pozici Elektrikář – servisní technik Terex a Liebherr

Do našeho pražského střediska hledáme elektrikáře – servisního technika s vyhl. 50, §5 a vyšší. Vašimi hlavními činnostmi bude: údržba a servis jeřábů Liebherr a Terex a montáž jeřábů.

Popis práce:
- montáže, demontáže a servis jeřábů u klienta
- údržba jeřábu ve střediscích JVS
- kontroly připravenosti prostoru pro montáže jeřábů
- komunikace s provozními techniky, jeřábníky a klientem

Požadované schopnosti:
- dle schéma el. zapojení identifikovat porouchanou komponentu, případně dle chybového kódu frekvenčního měniče identifikovat oblast závady
- řidičský průkaz B, (C+E je výhodou, není podmínkou)
- nesmí Vám vadit výšky (se zajištěním)
- musíte se umět dorozumět česky nebo slovensky
- práce v týmu 3-4 pracovníků
- zodpovědnost a rozvážné profesionální jednání
- jazykové znalosti: preferujeme pasivní němčinu nebo angličtinu (není podmínkou)

Nabízíme:
- zážitky a práci v zajímavám oboru
- pravidelná školení ve střediscích Liebherr a Terex
- pravidelné zvyšování kvalifikace elektrikáře
- pokud Vás baví elektronika, pak možnost se realizovat nebo dále vyškolit
- nadstandardní platy, časté přesčasy, diety, možnost příplatkové práce v sobotu a neděli
- každý projekt a realizace jsou jiné
- místo působení: region Čechy, kancelářské zázemí v Říčanech, Mukařov nebo Otrokovice, Zlínský kraj

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Region: Středočeský kraj, Zlínský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity