Typ nabídky

Minimální mzda

Projektový manažer - automobilové komponenty #6960498 (Praha, Česká republika)

referenční číslo: 6960498 | aktuálnost: 02.05.2017

People Consulting s.r.o.

Náplň práce

hledá pro svého významného klienta, celosvětově uznávanou, velmi kvalitní společnost působící v oblasti poskytování služeb výbornou osobnost na pozici:

PROJEKTOVÝ MANAŽER - AUTOMOBILOVÉ KOMPONENTY

Popis pozice / Náplň práce:

Zajištění a koordinace zkoušek v oblasti automobilového průmyslu Vyhodnocování a analýza výsledků zkoušek Zodpovědnost za správnost výsledků  Zajištění správného časového průběhu Jednání s dodavateli
Náš klient požaduje: Min. SŠ technického směru Zkušenosti v automobilovém průmyslu výhodou Dobrá úroveň NJ, angličtina výhodou Ochota cestovat v rámci Evropy Samostatnou osobnost se schopností se rychle rozhodovat Proaktivní osobnost zaměřenou na týmovost Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič
Náš klient nabízí: Atraktivní a různorodé zaměstnání v oblasti služeb pro automobilový průmysl Bonusy a širokou škálu zaměstnaneckých benefitů  Flexibilní pracovní dobu, možnost organizovat si čas dle svých potřeb Velkou míru autonomie Možnost dalšího vzdělávání Místo výkonu práce - Mladá Boleslav

Pro případné otázky kontaktujte Kláru Štindlovou na adrese klara.stindlova@peopleconsulting.cz nebo 777 808 814.

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Region: Praha

Obor: Automobilový průmysl, Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní