Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Oblastní charita Uherský Brod

Všeobecné sestry s osvědčením

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11131190769 | aktuálnost: 28. 7. 2016

Požadavek na osvědčení k výkonu zdrav. povolání bez odborného dohledu. Samostatnost, flexibilita, aktivní přístup, spolehlivost, ochota, empatický vztah k lidem. Odolnost vůči stresu, umění pracovat, sociální cítění, empatie. Respekt ke křesťanským hodnotám, zdrav. průkaz, základní znalost práce na PC, trestní bezúhonnost, dobrý zdrav. stav, nutnost pracovat v nepřetržitém provozu, střídají se denní a noční 12ti hodinové směny včetně sobot, neděl a svátků. U osobního pohovoru nutné předložit: kopii o dosaženém vzdělání, výpis z rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce, osvědčení o registraci na MZ. Odměny a osobní ohodnocení. Zájemci zaslat životopis a motivační dopis na e-mail nebo poštou na adresu Oblastní charity Uh. Brod do 29.7.2016.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 16 200 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail