Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Vedoucí výrobního úseku

referenční číslo: 8952 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Máte zájem o uplatnění v automotive? Chcete spojit Vaši budoucí kariéru se silným hráčem na trhu? Pokud jste si odpověděli ANO, tak čtěte dále

Dynamicky se rozšiřující automobilka hledá kolegu na pozici:

VEDOUCÍ VÝROBNÍHO ÚSEKU

Náplň práce

  • zodpovědnost za přidělený výrobní úsek
  • podílení se na tvorbě pracovních postupů
  • zaučování nově nastupujících operátorů
  • prezentace výsledků úseku managementu

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání – technického směru
  • zkušenosti z automobilového průmyslu, nebo jiné výroby v délce alespoň 3 roky
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni – občasná nutnost prezentace výsledků v angličině
  • technický typ – přirozené technické myšlení
  • zkušenosti s vedením lidí
  • osobnost s přirozeným tahem na branku a chutí mít dobré výsledky
  • práci ve směnném provozu (ranní, odpolední, noční)

Nabízíme:

  • zaměstnání u prosperující společnosti na trhu
  • velmi lákavé mzdové podmínky
  • zaručen kariérní postup firemními strukturami
  • široká škála firemních benefitů (sleva na firemní výrobky, příspěvek na dopravu, příspěvek na stravu)
  • možnost uplatnění vlastních návrhů a inovací
  • nejmodernější pracovní prostředí
  • přátelský kolektiv
  • Místo výkonu práce: Moravskoslezský kraj

Mzda: 28 000 - 32 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha