Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

EUROPERSONAL&FABRIKA, a.s.

Řidiči tahačů

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11196970737 | aktuálnost: 3. 8. 2016

Místo výkonu práce: Všichni řidiči začínají v Dubí (možnost přespat po cestě na podpis smlouvy), auta domů, řidiči z Ostravy mají nakládku v Bohumíně.

Náplň práce:
Rozvoz v rámci mezinárodní kamionové dopravy.

Nabízíme:
-Základní mzda 13 000 Kč se každý rok navyšuje o 1 000 Kč až do 20 000 Kč
-Plné diety (i při čekání) - 35€ - 45€ (Německo, Francie, UK, Brusel…)
-Zázemí v prosperující dopravní a logistické společnosti
-Nejmodernější velkoobjemové soupravy Mercedes
-Zázemí vlastního servisu včetně výjezdových vozidel
-Pravidelný výplatní termín
-Přepravy CZ - západní Evropa
-Podpora zkušených dispečerů

Požadujeme:
-Řidičské oprávnění skupiny C + E
-Kartu do tachografu
-Platná školení řidičů
-Výpis z trestního rejstříku
-Psychotesty
-Výpis z karty řidiče
-Výpis z lékařské dokumentace
-Zodpovědnost a spolehlivost
-Dobrý zdravotní stav (vstupní zdravotní prohlídku zajišťuje a hradí firma)
-Praxi 1 rok
-Minimálně základní vzdělání

Směnnost:
-Turnusy - 3 týdny práce, týden volno
-1 * za 14 dní volný víkend

Připravuje se:
Do půl roku se chystá se dispopilot do aut (navigace, info o nakládce a vykládce, scaner).

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 13 000 - 20 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha