Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Javascript developer

referenční číslo: 11429 | aktuálnost: 5. 12. 2016

Baví Tě programování v Javascriptu a zajímají Tě cloudová řešení? Chceš najít práci, kde můžeš uplatnit své nápady a pracovat s moderními technologiemi?

Pošli nám svůj životopis. Hledáme kolegu do mladého týmu na pozici

JAVASCRIPT DEVELOPER

Náplň práce

  • Vývoj webového operačního systému na platformě Node.js
  • Vývoj aplikací z oblastí CRM, ERP, DMS, CMS, E-commerce atd.
  • Rozšiřování a údržba objektového modelu
  • Implementace a úpravy business logiky
  • Návrh řešení, práce na frontendu i backend
  • Podpora databází (MSSQL, mySQL, SQLLite)

Požadujeme:

  • Znalost Javascriptu
  • Znalost SQL databází
  • Zkušenost s verzovacím nástrijem GIT výhodou
  • Zkušenost s webovým vývojem (HTML, CSS) výhodou
  • Proaktivní přístup, chuť aktivně se zapojovat do vývoje

Nabízíme:

  • Zajímavou nestereotypní práci, která je “vidět”
  • Přístup k moderním technologiím
  • Produkt s globálními ambicemi
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost volby HW/SW
  • Platové ohodnocení odpovídající zkušenostem a přínosu
  • Tým lidí, kterým jde o stejnou věc
  • 4x ročně teambuildingové akce
  • K dispozici úschovna kol a sprcha
  • Místo výkonu práce: Brno

Mzda: 30 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha