Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ADECCO spol. s r.o.

Na pozici Koordinátor nákupu hledáme vhodné kandidáty, kteří mají zkušenosti s tím, jak to chodí v nákupu ve výrobní či technické společnosti a zároveň mají zkušenosti s projektovým řízením.

Koordinátor nákupu / Project Manager pro nákup

referenční číslo: EF17CE3A | aktuálnost: 18. 9. 2016

Jak vypadá pracovní náplň Koordinátora nákupu?

Každý výrobní program má v rámci programového týmu přiděleného nákupčího, který se o program kompletně stará z hlediska nákupu, tzn, především koordinuje potřeby zákazníka a z toho vyplývající úkoly pro členy programového týmu a hlavně jednotlivá oddělení našeho nákupního oddělení (strategický, operativní nákup apod.).

Pokud budeme konkrétnější, jedná se hlavně o:

• přenos zákaznických požadavků do jednotlivých oddělení nákupu
• kontaktní osoba za SCM pro programového manažera
• návrh řešení vzniklých problémů a koordinace s jednotlivými nákupními odděleními
• spolupráce a specifikace požadavků s technickými odděleními napříč firmou
• reporting
• účast na poradách všech zainteresovaných stran

Požadujeme:

• alespoň tři roky zkušenosti s fungováním oddělení nákupu v technicky zaměřené, ideálně výrobní firmě
• zkušenost s projektovým řízením
• plynulá znalost angličtiny
• nekonfliktní proaktivní osobnost
• odolnost vůči stresu

Nabízíme:

• možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru
• systém vzdělávání včetně specifických jazykových kurzů
• využití angličtiny na denní bázi
• příspěvek na penzijní připojištění
• úrazové připojištění
• týden dovolené navíc
• flexibilní pracovní dobu
• dotované stravování v areálu společnosti
• příjemnou dojezdovou vzdálenost z Prahy (cca 20 minut autobusem z Kobylis)

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha