Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

HOEKO - Automotive s.r.o.

Řídící pracovníci v oblasti skladování

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11148600717 | aktuálnost: 23. 7. 2016

Náplň práce: samostatné zabezpečení řízení každodenního chodu skladu - asi 10 osob, vedení a motivace podřízených zaměstnanců ve směnném provozu, hodnocení výkonnosti zaměstnanců a celého týmu, administrativa, spolupráce s oddělením logistiky, dohled a uplatňování norem a norem BOZP + PO, dohled nad plánem, zajištění bezproblémového chodu skladu, vyhodnocování, implementace nápravných opatření, příprava plánů k řešení problémů, které vznikají při provozu, dohled nad aktualizací skladové dokumentace, plánování směn, provádění inventarizace.

Profil ideálního kandidáta: SŠ vzdělání (minimálně vyučení a praxe), praxe s vedením zaměstnanců, přirozená autorita, zkušenosti s provozem skladu, aktivita, zodpovědnost, samostatnost, zájem se učit novým věcem, AJ (nebo NJ) - alespoň základní praktická znalost výhodou, průkaz na VZV výhodou, ŘP skupiny "B".

Společnost nabízí: zázemí stabilní a rostoucí firmy, možnost kariérního růstu a externích školení, pružná pracovní doba, jazykové kurzy, mobilní telefon, stravenky 100 kč/den a dovolená navíc, mzda dle zkušeností 25 - 30 000 Kč

Nástup ihned.

Místo výkonu práce: Jiřice 251

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: kraj Vysočina

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail