Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

FAST ČR, a.s.

Všeobecní administrativní pracovníci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11268060776 | aktuálnost: 17. 8. 2016

A11
SŠ, turnusové směny (9-20 hod.)
Náplň práce:
Aktivní vyhledávání a oslovování zákazníků na prodejně
Nabídka a prodej výrobků, doplňkového zboží a služeb zákazníkům
Práce s pokladnou, platebním terminálem a hotovostí
Řešení zákaznických reklamací
Administrativní činnosti spojená s chodem prodejny
Zodpovědnost za osobní výsledky

Požadujeme:
Zkušenosti z maloobchodního prodeje v oboru elektro výhodou
Znalost práce na PC (MS Excel, internet, SAP výhodou)
Příjemné vystupování a prozákaznický přístup
Pečlivost a systematičnost
Výborné komunikační a prodejní dovednosti
Pozitivní myšlení a chuť pracovat a učit se novému
Trestní a finanční bezúhonnost, zdravotní způsobilost

Nabízíme:
Práci v zázemí úspěšné české nadnárodní společnosti; více na www.planeo.cz a www.fastcr.cz
Směnnost krátký-dlouhý týden
Propracovaný systém zaškolení a dalšího vzdělávání
Reálnou možnost kariérního a profesního růstu
Motivační výdělek dle vlastních schopností
Neformální firemní kulturu, přátelský kolektiv
Atraktivní zaměstnanecké slevy na prodávané výrobky
Zvýhodněné úvěry pro zaměstnance
Dodavatelské soutěže
Firemní oblečení

Své životopisy zasílejte e-mailem: ema.raichova@fast.cz
DO PŘEDMĚTU UVEĎTE NÁZEV POZICE a LOKALITU

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 15 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha