Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Skladník/expedient

referenční číslo: 8738 | aktuálnost: 18. 8. 2016

Jste šikovný, manuálně zručný a bavilo by Vás pracovat ve skladu s vysokozdvižnými a jinými vozíky? Nemáte praxi? Nevadí - zaučíme Vás

Společnost se stabilním postavením na českém trhu přijme do svého týmu kolegy na pozici:

SKLADNÍK/EXPEDIENT

Náplň práce

  • Příjem zboží a kontrola dokumentů
  • Výdej zboží na základě objednávek zákazníků
  • Manipulační práce ve skladu
  • Aktualizace údajů o zásobách
  • Práce v systému SAP

Požadujeme:

  • SOU/SŠ – elektro směr
  • Praxi ve skladu - výhodou
  • Ochotu pracovat ve 3 směnném provozu (víkendy volné)
  • Zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost, flexibilitu

Nabízíme:

  • Dobré finanční ohodnocení – měsíční prémie, 13. a 14. plat
  • Závodní stravování, firemní oblečení, příspěvek na penzijní připojištění
  • Práce na hlavní pracovní poměr
  • Nástup ihned
  • Místo výkonu práce: Plzeň

Mzda: 12 000 - 16 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha