Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Sněžka, výrobní družstvo Náchod

Řídící pracovníci v průmyslové výrobě

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11147840722 | aktuálnost: 23. 7. 2016

Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení. Hrubá měsíční mzda 19 000,- Kč + až 40% prémie.
Místo výkonu práce: Náchod.

Popis pracovní činnosti: zajišťuje rozvoj dodavatelů v oblasti systému kvality; dbá o naplňování požadavku normy ISO/TS 16949; stanovuje a řídí systém vstupní kontroly; řídí podřízené útvary; zpracovává analýzy, dohody s dodavateli, reporty, dokumentace a přehledy podle aktuálních potřeb nebo v pravidelných intervalech; řídí a vyhodnocuje dodavatelské reklamace, vyžaduje nápravná opatření; odpovídá za rozvoj dodavatelů, za řízení vstupní kontroly dodávaného materiálu, řízení laboratoře a metrologie; pravomoc pozastavit materiál v jakémkoliv stavu či procesu výroby, v případě ohrožení nebo podezření z ohrožení kvality konečného výrobku; zastupovat společnost při jednání se zástupci dodavatelů; svolávat a vést schůzky, včetně zadávání úkolů do akčních plánů.

Kvalifikační požadavky: min. středoškolské vzdělání; pokročilá znalost práce na počítači MS Word, MS Excel; znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni; řidičské oprávnění sk. B; komunikační schopnost; aktivní přístup k řešení problému; samostatnost.

Zaměstnavatel nabízí: pružnou pracovní dobu; příspěvek na dopravu do zaměstnání; příspěvek na obědy.

Kontakt: Ing. Odl Daniel, tel.: +420 491 409 216, +420 777 798 463, e-mail: daniel.odl@snezka-na.cz.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 19 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Management

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail