Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

AWT Rekultivace a.s.

Stavební technici projektanti, konstruktéři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11247500753 | aktuálnost: 22. 11. 2016

Mzdové rozpětí : od 16 000,- do 25 000,- dle délky praxe
Náplň práce: zpracovává PD potřebného stupně (studie, projekt), odpovídá za správnost, úplnost a zpracování projektové dokumentace s platnými zákony a normami
- zajišťuje vstupní podklady pro zpracování projektové dokumentace
- projednává dokumentaci v průběhu zpracování a v závěru prací s dotčenými orgány a organizacemi
- zpracovává rozpočty projektových staveb
Požadavky:
- ukončené VŠ, případně SŠ vzdělání technického směru - obor vodní hospodářství, technická infrastruktura, městské stavitelství
- autorizace ČKAIT v některém z výše uvedených oborů (není podmínkou ale výhodou přijetí)
- zkušenosti na podobné pozici 3 roky výhodou (technická infrastruktura, zasakování, drobné vodní toky apod.)
- znalost práce s PC (MS Office, zejména Word, Excel)
- znalost práce v programu AutoCad
- znalost programu KROS, Project
- organizační schopnosti, samostatnost, zodpovědnost, vysoké pracovní nasazení
- aktivní přistup k zadaným úkolům a věcem
- ochotu a schopnost trvalého odborného rozvoje
- řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
Nabízíme:
- práci na hlavní pracovní poměr v trvání 1 roku, se zkušební dobou 3 měsíce a možností dalšího prodloužení, s pracovní dobou 7,5 hod/denně a případnou práci přesčas dle ZP
- možnost neustálého odborného růstu
- týden dovolené nad zákoník práce (5 týdnů) a další benefity
KONTAKT: předem telefonicky od 7.00 hod do 15.00 hod. nebo e-mailem

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 16 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

AWT Rekultivace a.s., Pavla Laskovská, pavla.laskovska@awt-rekultivace.cz, +420 596 580 272