Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Pracovník vývoje

referenční číslo: 3616 | aktuálnost: 1. 12. 2016

Hledáte práci na pozici PRACOVNÍK VÝVOJE v okrese Jihlava? Máte VŠ vzdělání v technickém oboru a rádi byste budovali kariéru v silné a stabilní společnosti? Pak hledáme právě Vás

Úspěšná výrobní společnost, hledá novou posilu svého týmu na pozici:

PRACOVNÍK VÝVOJE (30-43.000,- Kč)

Náplň práce

  • provádění a hodnocení technických výpočtů a simulací
  • vypracování dokumentace výpočtů, odborné hodnocení
  • interpretace a prezentace výsledků
  • návrh optimalizačních opatření, popř. kritických faktorů
  • samostatné zpracování nových návrhů řešení

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v technickém oboru
  • alespoň základy anglického či německého jazyka
  • praxe v oblasti výpočtů výhodou
  • znalost některého softwaru pro výpočty a simulace
  • znalost 3D CAD výhodou
  • velmi dobrou znalost MS Office

Nabízíme:

  • zajímavá práce v perspektivní společnosti
  • možnost seberealizace, osobního rozvoje
  • zkrácená pracovní doba, závodní stravování
  • propracovaný systém vzdělávání a zaškolování
  • práce v příjemném kolektivu
  • místo výkonu práce: okres Jihlava

Mzda: 30 000 - 43 000 Kč / měsíc

Region: kraj Vysočina

Obor: Strojírenství, Věda a výzkum

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha