Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Svářeč CO2

referenční číslo: 8374 | aktuálnost: 9. 11. 2016

Jste technický typ a máte zkušenosti se svařováním? Hledáte uplatnění ve stabilní firmě, která Vám nabídne dlouhodobé uplatnění? Pokud ano, neváhejte reagovat.

Mezinárodní výrobní společnost, jeden z předních světových poskytovatelů ve svém oboru, hledá novou posilu do týmu na pozici:

SVÁŘEČ CO2 (15 – 23 000,-)

Náplň práce

  • svařování materiálu dle výkresové dokumentace – CO2
  • skládání svařenců
  • kontrola svárů
  • zodpovědnost za dodržování požadované kvality

Požadujeme:

  • minimálně vyučení v oboru
  • praxi jako zámečník - výhodou
  • orientaci v technické dokumentaci
  • znalost technologie svařování CO2

Nabízíme:

  • zázemí silné stabilní mezinárodní společnosti
  • příspěvejk na stravování
  • firemní akce pořádané pro zaměstnance
  • další vzdělávání
  • místo výkonu práce: Přerovsko

Mzda: 15 000 - 23 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha