Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Ředitelství silnic a dálnic ČR

Investiční poradci specialisté

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11220920716 | aktuálnost: 5. 10. 2016

Ředitelství silnic a dálnic ČR Správa Olomouc vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce: Investiční referent

Náplň práce:
- koordinace přípravy a realizace investic
- zpracování investičních záměrů
- koordinace projekční, technické, provozní a organizační přípravy, řešení sporů
- organizace vypořádání majetkoprávních vztahů
- zajištění podkladů pro uzavírání smluv o poskytování finančních příspěvků na přeložky a o převodu vlastnictví, nebo výkonu vlastnických práv
- vykonává činnosti spojené s přípravou a realizací projektů spolufinancovaných z OPD
- koordinace účastníků investic, projektantů, dodavatelů
- příprava podkladů pro zadávání staveb včetně dokumentace
- příprava podkladů pro finanční plán
- zajišťování veškerých potřebných podkladů pro vydání územních rozhodnutí stavebních povolení a dalších rozhodnutí
- přezkoumání dokumentace staveb, modernizace a oprav z hlediska jejich správnosti, rozsahu z hlediska ekonomického, technologického a ekologického

Požadavky:
- VŠ nebo SŠ vzdělání stavebního směru, obor dopravní stavby výhodou
- praxe v oboru výhodou, zaučení absolventa možné
- uživatelská znalost práce na PC (MS Office - Word, Excel, Outlook, atd.)
- základní orientace v technických a právních předpisech pozemních komunikací
- organizační schopnosti, samostatnost
- řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
- trestní bezúhonnost

Nabízíme: možnost odborného růstu, možnost kariérního růstu, stabilitu státní příspěvkové organizace, pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, indispoziční volno, stravenky, využití rekreačních zařízení organizace a další benefity

Termín nástupu: dle dohody, nejpozději od 15.9.2016
Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení po roce na dobu neurčitou.
Lokalita: Wolkerova 24a, Olomouc
Písemné nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte POUZE k rukám ing. Naděžda Perůtková na e-mail: nadezda.perutkova@rsd.cz.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 14 100 - 23 010 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha