Grafton Recruitment s.r.o.

Technolog

(referenční číslo: 11-30-228111/JD)

Máte zkušenosti na pozici technologa v automotive? Ovládáte metodiky plánování kvality a znáte systémy řízení jakosti ISO TS 16949?

Pak se nám přihlašte

Aktuálně hledáme TECHNOLOGA.

Na této pozici by Vaší náplní práce bylo spravovat a optimalizovat stávající technologie a zavádět technologie nové. Aktualizoval byste výrobní dokumentace, spolupracoval s oddělením kvality a zajišťoval byste výroby vzorků a nultých sérií. Dohlížel byste nad technologickou kázní, realizovat byste požadavek změnového řízení. Také byste školil operátory.

Požadujeme:

Jako ideální kandidát byste měl mít alespoň SŠ technického směru - VŠ pro Vás bude výhodou. Měl byste mít praxi v automotive a komunikovat v angličtině na komunikativní úrovni. Měl byste znát technické dokumentace, metodiky plánování kvality (APQP). Pokud budete znát systém řízení jakosti ISO TS 16949 a normování práce, bude to pro Vás výhodou. Měl byste mít technické znalosti a myšlení, být týmovým hráčem orientovaným na výsledky. Měl byste umět pracovat v MS Office a být ochotný učit se novým věcem.

Nabízíme:

Benefity:
Nabídneme Vám:

  • bonusový systém (beznemocnost, plnění cílů kvartálně atd.)
  • jazykové kurzy
  • motivační systém
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování
  • penzijní připojištění/životní pojištění
  • flexibilní pracovní dobu
  • možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=engineering


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Region: Liberecký kraj
Obor: Výroba, průmysl
Typ nabídky: Zaměstnání

Kontaktní informace:

Králová Veronika

Odpovědět na inzerát