Typ nabídky

Minimální mzda

Recepční s aktivní znalostí AJ – částečný úvazek

referenční číslo: 502 | aktuálnost: 10.10.2016

ALP consulting

Pro našeho klienta, významnou zahraniční nadnárodní konzultační společnost, která se podílí na nejvýznamnějších projektech v Evropě, vždy na straně investora, hledáme uchazeče na pozici:

Náplň práce

- agenda spojená s chodem recepcí – uvádění návštěv, příjem telefonů, zajištění příchozí a odchozí pošty, zajištění občerstvení pro jednání, rezervace konferenčních místností, rezervace firemních vozů apod.
- administrativní podpora týmů – úpravy dokumentů (word, excel, power point)
- rezervace hotelů a letenek
- překlady textů
- objednávání kancelářských potřeb
- předávání agendy z daného dne druhé recepční
- zástup na recepci v době dovolených druhé recepční (řešeno finanční náhradou za přesčasy)
- práce na 3,5 hodiny denně . odpoledne

Požadujeme

- SŠ vzdělání
- aktivní dobrá znalost AJ PODMÍNKOU!
- uživatelská znalost MS Office (word, excel, power point, outlook)
- komunikativnost, vstřícnost, zodpovědnost
- pečlivost, dochvilnost

Nabízíme

Benefity:
- po zkušební době jazykové kurzy
- příspěvky na sportovní a kulturní aktivity

V případě, že splňujete veškeré výše uvedené požadavky, zašlete prosím svůj životopis na email alp@alpconsulting.cz

Pokud budete mít zájem o další volné pozice z vašeho oboru, nebo z dalších odvětví, navštivte prosím naše webové stránky www.alpconsulting.cz

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na další spolupráci.

Mzda: 10 500 - 10 500 Kč

Místo pracoviště: Praha

Region: Praha

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Rodiče s dětmi, Absolventy, Studenty