Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

DHL Express (Czech Republic) s.r.o.

Ostatní úředníci v oblasti účetnictví

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11290240796 | aktuálnost: 19. 8. 2016

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • včasné a správné zpracování účetních dat dle příslušné legislativy
  • komunikace se zahraničními týmy v rámci společnosti

Nástup možný ihned nebo dohodou.

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?

  • SŠ vzdělání ekonomického směru
  • středně pokročilou znalost maďarského jazyka slovem i písmem
  • znalost anglického jazyka výhodou
  • základní znalost podvojného účetnictví
  • uživatelskou znalost práce s PC (MS Office)
  • znalost účetního SW SAP výhodou
  • pečlivost, spolehlivost, samostatnost

PROČ PRACOVAT ZROVNA U NÁS? NABÍZÍME VÁM:

  • práci v moderním pracovním prostředí
  • profesní i osobní rozvoj díky pestré nabídce interních vzdělávacích programů, tématických školení a možnosti individuálního koučinku
  • paletu firemních benefitů (od stravenek, přes slevy u našich dodavatelů/partnerů, ke sportovnímu vyžití)
  • podporu v budoucím kariérním růstu i směrem do zahraničí
  • zázemí a jistoty zavedené společnosti, která získala ocenění „Investor in People“ stříbrného stupně
  • týden dovolené navíc a sick-days

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha