Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

PFP s.r.o.

Prodejci po telefonu

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10368310795 | aktuálnost: 10. 9. 2016

Popis pozice:
- Komunikace se současnými i potenciálními klienty
- Podpora a součinnost při uzavírání smluv
- Emailová komunikace s klientem
- Další administrativní činnost spojená s chodem pracoviště
Požadujeme:
- Min. středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou
- Příjemný hlasový projev
- Český jazyk na úrovni rodilý mluvčí
- Týmovou spolupráci
- Aktivní pracovní nasazení, soutěživost
- Samostatnost, zodpovědnost, loajalitu, učenlivost
- Ochotu pracovat ve 2 směnném a víkendovém provozu
- Uživatelská znalost práce na PC
- Odolnost vůči stresu
Nabízíme:
- Příjemné pracovní prostředí a kolektiv
- Práci na HPP
- Práci v zajímavém a dynamickém oboru
- Finanční ohodnocení fixní plat 15 000 Kč + provize na základě prodejních výsledků (aktuální průměrná výplata je 25 000-32 000,- Kč)
- Úvodní školení + podpora pro zapracování
Strukturované životopisy zasílejte na adresu: jiri.novy@srovnator.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 15 000 - 32 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha