Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

SAITECH s.r.o.

Odborní asistenti v administrativě

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11164640734 | aktuálnost: 28. 7. 2016

místo výkonu práce: Havlíčkova 125, 411 55 Terezín.
Společnost SAITECH s.r.o., přední dodavatel technologií pro identifikaci osob, sledování a vizualizaci výroby hledá do svého týmu vhodného kandidáta na pracovní pozici asistent/ka oddělení realizace a služeb.
Náplň práce: administrativní a organizační podpora oddělení, komunikace se zákazníky, partnery a dodavateli, zpracování pravidelných reportů, objednávání a naskladnění zboží, fakturace, skladové hospodářství, vedení personální agendy, správa vozového parku, komunikace s účetní a příprava podkladů pro účtování, správa a tvorba dokumentů, komunikace s úřady (pošta atd.) a pojišťovnami, asistenční podpora vedení společnosti.
Požadujeme: min. SŠ vzdělání s maturitou, organizační schopnosti a komunikační dovednosti, reprezentativní vystupování, proaktivní přístup ke svěřeným úkolům, samostatnost, ochotu učit se novým věcem, uživatelskou znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook), ŘP sk. B - aktivní řidič, zkušenost na administrativní pozici v technologické nebo výrobní společnosti výhodou.
Nabízíme: samostatnou a zodpovědnou práci, zaměstnání na dobu neurčitou, práci v mladém kolektivu a širokou škálu benefitů - mobilní telefon, notebook, firemní akce, možnost zapůjčení firemního vozidla.
V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis s fotografií na e-mail kariera@saitech.cz.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail