Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka

Inženýři elektrotechnici a energetici technologové, normovači

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11337950731 | aktuálnost: 30. 8. 2016

Náplň práce:
-Stanovuje technologické podmínky pro pokovovací stroje a přilehlé pracoviště
-Podílí se na specifikaci nových strojů a technologických zařízení
-Podílí se na technologických a konstrukčních oponenturách nových výrobků
-Podílí se na přejímkách nových zařízení
-Podílí se na návrzích na umístění výroby v daném úseku
-Vytváří a spravuje výrobně-technologické dokumentace
-Podílí se na ověřovacích sériích nových výrobků na daném úseku
-Podílí se na výběru dodavatelů technologických zařízení
-Navrhuje a zajišťuje opatření k postupnému zvyšování kvality výroby a snižování zmetkovitosti

Co požadujeme:
-Min. SŠ vzdělání technického směru
-Min. 2 roky praxe v oblasti automotive
-Zkušenost s vakuovou technikou
-Komunikativní znalost AJ
-Samostatnost v řešení úkolů
-Uživatelská schopnost práce na PC (MS Office, Internet, Outlook)
-Schopnost týmové spolupráce
-Tvůrčí a technické myšlení
-Ochota vzdělávat se

Co nabízíme:
-Zázemí silné mezinárodní společnosti
-Práce na zajímavých projektech
-Motivující finanční ohodnocení (variabilní bonusový systém)
-Flexibilní pracovní doba
-Vzdělávání (odborné, jazykové, manažerské)
-Další benefity (příspěvek na životní a penzijní připojištění, dopravné, stravné, relokační balíček, 5 týdnů dovolené, aj.)

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Energetika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha