Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ASUS Czech Service s.r.o.

Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11165220794 | aktuálnost: 27. 7. 2016

Místo výkonu práce:
Na Rovince 887, Ostrava Hrabová

Kontakt: p. Lambrini Christu email lambrini_christu@asus.com, 596 766 796, 731 681 044.

NÁPLŇ PRÁCE:
- zodpovědnost za externí zákazníky, reklamační proces počítačových komponentů
- řešení denních požadavků zákazníků včas, dle interních pravidel a ke spokojenosti zákazníků
- schopnost nacházet alternativní, efektivnější řešení požadavků zákazníků
- průběžná kontrola procesu obdržení, opravy i odeslání reklamovaných produktů
- příprava podkladů k fakturaci, reporting
- spolupráce s ostatními odděleními zákaznického servisu - zejména oddělení oprav

POŽADAVKY:
- min. SŠ vzdělání (VŠ výhodou)
- nezbytná znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni slovem i písmem
- znalost španělského, italského, portugalského jazyka výhodou
- schopnost samostatného řešení problémů, orientace na detail, rychlost, spolehlivost
- schopnost komunikovat a prezentovat problémy širokému okruhu zákazníků
- výborná znalost MS Office (Excel, Outlook, Word)
- teamový hráč - spolupráce s ostatními členy teamu

BENEFITY:
- pružná pracovní doba
- měsíční / roční / docházkový bonus
- příspěvek na stravování
- příspěvek na penzijní připojištění
- dodatková dovolená
- sick days
- jazykové kurzy v pracovní době
- permanentky na sportovní aktivity
- volnočasové akce
- sleva na nájemném v RPG bytech

HPP na dobu URČITOU za mateřskou dovolenou.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 18 000 - 21 500 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha