Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pro našeho významného klienta hledáme šikovné a spolehlivé brigádníky na pozici pokladní v obchodě v Hradci Králové (Březhrad).

Jednoduchá práce na pokladně - až 88 Kč/hod.

referenční číslo: 6506 | aktuálnost: 14. 9. 2016

Pro našeho významného klienta hledáme šikovné a spolehlivé brigádníky na pozici pokladní v obchodě v Hradci Králové (tř. E. Beneše) na 17., 18., 20. a 23.9. Možnost volby směn a dlouhodobé spolupráce. Podmínkou je potravinářský průkaz a čistý trestní rejstřík. Upřednostňujeme flexibilní uchazeče s možností docházet alespoň třikrát týdně.

Náplň práce:
- komunikace se zákazníky
- práce s hotovostní/bezhotovostní platbou
- úklid oddělení

Požadujeme:

- min. 18 let
- čistý trestní rejstřík, potravinářský průkaz
- spolehlivost, časová flexibilita

Nabízíme:

- dlouhodobou brigádu ve známém řetězci
- odměnu 80 Kč/hod příplatky dle ZP
- pravidelný výplatní termín
- dlouhodobou spolupráci
- práci na dohodu o pracovní činnosti

Místo pracoviště: Hradec Králové

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha