Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Okna Macek s.r.o.

Specialisté

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11133070726 | aktuálnost: 18. 8. 2016

Požadavky: ukončené středoškolské vzdělání. ŘP skupiny B, logické a technické myšlení, manuální zručnost, bezúhonnost (výpis z rejstříku trestů), komunikativnost, příjemné vystupování, spolehlivost, pečlivost, samostatnost, časová flexibilita, perfektní zdravotní stav
Náplň práce: servisní a reklamační zásahy - servis plastových a dřevěných oken a dveří, interiérových dveří a garážových vrat, opravy, výměny komponentů na dané výrobky. Jednání se zákazníky.
Nabízíme: práci ve stabilní společnosti, firemní auto k dispozici, mzda až do výše 30.000,-Kč
Životopisy zasílejte výhradně na e-mail. Do předmětu e-mailu napište REKLAMAČNÍ TECHNIK-ZLÍN
Životopisy zasílejte výhradně na e-mail: krizka@oknamacek.cz. Do předmětu e-mailu napište MONTÁŽNÍ SKUPINA - ZLÍN

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 15 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Věda a výzkum

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha