Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Obchodní reprezentant - německo

referenční číslo: 11465 | aktuálnost: 9. 12. 2016

Ovládáte německý jazyk na pokročilé úrovni? Troufáte si vést obchodní jednání v němčině? Chcete se podílet na rozvoji mezinárodní společnosti? Preferujete samostatnou a zodpovědnou práci? Pak hledáme právě Vás
Mezinárodní společnost hledá do svého týmu Obchodního reprezentanta pro Německo (25-35.000,-Kč):

Náplň práce

  • Vedení obchodních jednání v německém jazyce
  • Budování a podpora obchodních vztahů
  • Sledování aktuálních trendů na trhu
  • Poskytování technického poradenství
  • Vedení administrativy spojené s obchodními případy
  • Propagace společnosti, prezentace výrobků zákazníkům

Požadujeme:

  • Aktivní znalost německého jazyka
  • SŠ vzdělání
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Reprezentativní vystupování
  • Vynikající komunikační a prezentační dovednosti
  • Ochotu cestovat
  • Zkušenost s prodejem technického produktu výhodou

Nabízíme:

  • Zázemí mezinárodní rostoucí společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení (fix+prémie+diety)
  • Odborná školení
  • Automobil i k soukromým účelům
  • Mobilní telefon, notebook
  • Nástup v prosinci 2016/ lednu 2017
  • Místo výkonu práce: Německo (1x týdně Vysočina)

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Česká republika, Německo

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha