Typ nabídky

Minimální mzda

Asistent/asistentka

referenční číslo: EDDA4610 | aktuálnost: 14.02.2017

Český úřad zeměměřický a katastrální

vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa

Náplň práce

Náplň práce tvoří sekretářské, administrativně technické a organizační činnosti v kanceláři předsedy úřadu; aktualizace webových stránek; vedení centrální spisovny a správního archivu.

Požadujeme

• středoškolské vzdělání
• velmi dobrou znalost práce na PC (MS OFFICE)
• samostatnost, spolehlivost, pečlivost, schopnost a zájem učit se nové věci
• příjemné vystupování a komunikační schopnosti

Písemnou přihlášku spolu se strukturovaným životopisem zašlete do 31. ledna 2017 nejlépe v elektronické podobě na eMail: hana.vlckova@cuzk.cz nebo v listinné podobě na adresu Mgr. Hana Vlčková, MBA, oddělení personalistiky a vzdělávání, Český úřad zeměměřický a katastrální, Pod sídlištěm 1800/9, Kobylisy, 18211 Praha 8.

Nabízíme

• odměňování v souladu s přílohou č. 4 nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů, tarifní třída 7, stupeň dle započitatelné praxe
• pracovní poměr na dobu neurčitou
• získání zkušeností z prostředí ústředního orgánu státní správy
• systém zaměstnaneckých a sociálních výhod (5 týdnů dovolené, indispoziční volno, FKSP, závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele, pružná pracovní doba)
• příjemné pracovní prostředí v moderní budově u metra C – Kobylisy
• stabilní zázemí

Předpokládaný termín nástupu: 1. dubna 2017 nebo jiný termín dle dohody.

Místo pracoviště: Český úřad zeměměřický a katastrální, Pod sídlištěm 1800/9, Kobylisy, 18211 Praha 8

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Administrativa, Státní, veřejná správa

Profese: asistent/asistentka

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita