Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Kariéra s.r.o.

Vedoucí útvaru kvality / okr. děčín / HAL

referenční číslo: 35623 | aktuálnost: 23. 11. 2016

Pro našeho klienta, významnou strojírenskou firmu, hledáme vhodné uchazeče na pozici
ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO ÚTVARU - KONTROLA a ŘÍZENÍ KVALITY.

Náplň práce:
- vedení a rozvoj týmu 7-mi pracovníků (inženýři, inspektoři kvality, metrolog, asistentka..)
- zodpovědnost za zabezpečení kvality v jednotlivých fázích realizace zakázek
- spolupráce s obchodním, technickým, výrobním útvarem ve všech fázích realizace zakázek
- reporting vedení společnosti
- komunikace se zákazníky za účelem specifikace, vyjasnění a řešení jejich požadavků na kvalitu
- organizace a vedení externích inspekcí našich výrobků

Požadujeme:
- VŠ technického směru nebo odborné znalosti na srovnatelné úrovni
- praxe odborná 3 roky (strojírenství)
- znalost systémů managementu kvality
- schopnost komunikace v AJ
- základní orientace :
v legislativě a (harmonizovaných) normách,
v oblasti výroby svařovacích tlakových nádob a ocelových konstrukcí
nebo zařízení určených do prostředí s nebezpečím výbuchu

Nabízíme:
- odpovědnou práci v zavedené společnosti
- finanční ohodnocení odpovídající zkušenostem
- zahrnující individuální a mimořádné odměny
- služební automobil pro soukromé účely
- firemní benefity jako 5 týdnů dovolené ročně,
- příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování
- bezplatné kurzy anglického a ruského jazyka
- podporu při zajištění bydlení při změně bydliště

Místo pracoviště: okres Děčín
Nástup: ihned / dle dohody

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ na email kariera02@karierasro.cz a uvádějte značku 20859/VUK/HAL.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2016. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

  • Informace o pozici:

K náplni práce : úzká spolupráce s dalšími odděleními firmy (ve fázi nabídkového řízení (vyjasňování zakázek), ve fázi zajišťování a nákupu materiálu, ve fázi tvorby výrobních postupů zahrnujících určování kontrolních metod..)
Místo pracoviště: Benešov nad Ploučnicí
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)

26.2-karieraeu, profesia.cz, easyprace
4.3 - volnamista
28.4. - karieraeu, easyprace, dobraprace,
26.5- karieraeu

Region: Liberecký kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha