Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Montážní technik

referenční číslo: 11326 | aktuálnost: 28. 9. 2016

Jste prakticky založený člověk a máte technické myšlení? Rád se rozhodujete samostatně a technická dokumentace Vám není cizí? Máte zkušenosti s instalací zařízení, odpovědného ducha a nevadí Vám cestovat? Rád byste pracoval v mezinárodní společnosti na pozici MONTÁŽNÍ TECHNIK v okolí Blanska? Pak nám zašlete Váš životopis

Stabilní společnost s nadnárodní působností hledá do svého týmu kandidáta na pozici:

MONTÁŽNÍ TECHNIK (18-22.000,- Kč)

Náplň práce

  • montáž a servis jednoúčelových zařízení
  • řešení technických závad a problémů
  • vnitřní instalace, montáž a demontáž
  • služební cesty spojené s instalací zařízení

Požadujeme:

  • SOU/SŠ technického směru výhodou
  • praxe z výroby či montáže vítána
  • znalost technické dokumentace
  • ochota cestovat (i do zahraničí)
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • prostředí stabilní mezinárodní společnosti
  • příspěvky na stravování, cestovní náhrady
  • příležitost dalšího vzdělávání a rozvoje
  • věrnostní programy pro zaměstnance
  • místo výkonu práce: Blansko

Mzda: 18 000 - 22 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Řemesla, výroba

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha