Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D.

Vývojáři softwaru

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 8862170746 | aktuálnost: 7. 11. 2016

Pro významné vývojové centrum v Plzni, zaměřené na mechanismy a řídící jednotky automobilů, otevíráme karierní příležitost na pozici:

VÝVOJÁŘ SW

Váš profil:
- VŠ vzdělání - FAV či FEL
- praxe na obdobné pozici výhodou
- dobrá znalost C, C++
- AJ či NJ na komunikativní úrovni
- znalost vývoje softwaru pro systémy pracující v reálném čase
- znalost oblasti programování jednočipových uC

Náplň práce:
- programování systémů pracujících v reálném čase v jazycích C a C++
- programování SW pro podporu a testování těchto systémů
- integrace a testování softwaru
- sledování, analýza a řešení problémů

Nabízíme:
- účast na vývoji špičkových technologií pro světové výrobce automobilů
- rozsáhlá pestrá náplň práce
- přátelské, pozitivní pracovní prostředí
- nadstandardní mzdové ohodnocení
- profesní růst a vzdělávání
- možnost služebních cest do zahraničí

Zájemci prosím zašlete Váš životopis na huspekova@perasperagroup.cz.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 40 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D., Markéta Huspeková, huspekova@perasperagroup.cz, +420 702 143 288