Typ nabídky

Minimální mzda

Realitní specialista

referenční číslo: ED7EE56C | aktuálnost: 01.07.2017

Home4people.cz - Petr Rod

Realitní síť Home4people hledá do svého týmu schopné nové spolupracovníky se zájmem o práci v terénu, velmi dobré finanční ohodnocení a vlastní nastavení pracovního plánu.

Náplň práce

Naše společnost Home4people hledá do svého týmu nové spolupracovníky. Efektivní kariérní růst a nadstandardní odměna Vás posune v životě na další úroveň. Přijďte se přesvědčit na osobní schůzku a zjistěte, že je pro Vás realitní trh ten pravý.

Požadujeme

Reprezentativní a příjemné vystupování, dobré komunikační schopnosti
Orientace na vlastní výsledky a vysokou úroveň práce
Motivace
Podnikatelskou houževnatost a potřebu být nejlepší
Pracovitost, důslednost, samostatnost, ambice a odhodlání
Obchodního ducha; Iniciativní a aktivní přístup
Chuť neustále se zlepšovat
Vysoké pracovní nasazení a časová flexibilita
Ochotu pracovat na ŽL
Zkušenosti z obchodu, telemarketingu výhodou
Zkušenost v realitách není podmínkou

Nabízíme

Zázemí domácí realitní značky Home4people
24 hodinová podpora týmů profesionálů, zkušených managerů, advokátů
Podpora specialistů na hypotéky a výkupy
Účinnou reklamní podporu, export více než na 70 realitních serverech Profesní růst
Zavedený a propracovaný systém monitoringu, párování nabídky a poptávky v celé naší síti a spolupracujících kanceláří ZDARMA
Vlastní operátorka/tipařka na nemovitosti
Nejlevnější telefonní tarif na trhu
Profesionální zaškolení a certifikace makléřů zdarma

Mzda: 40 000 Kč

Místo pracoviště: Nadráží 47/90, Praha 5, Smíchov, 150 00

Region: Praha

Obor: Management, Obchod, prodej, nákup, Reality, Ostatní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova

Vhodné pro: Absolventy, Rodiče s dětmi, Studenty