Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Zákaznický servis - výrobní společnost

referenční číslo: 12176 | aktuálnost: 15. 9. 2016

Baví Vás komunikace s lidmi? Ovládáte anglický jazyk a máte zkušenosti se zákaznickým servisem ve výrobní společnosti?
Pak neváhejte a napište nám ještě dnes

Mezinárodní výrobní společnost na Ústecku hledá vhodného kandidáta/ku na pozici:

ZÁKAZNICKÝ SERVIS - VÝROBNÍ SPOLEČNOST

Náplň práce

  • aktivní podpora zákaznického servisu ve výrobní společnosti
  • péče o zákazníky
  • zadávání, zpracovávání a kontrola objednávek
  • ústní a písemná komunikace v anglickém jazyce
  • komunikace s ostatními odděleními společnosti
  • reporting

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ - v oboru ekonomie nebo logistika
  • min. 2 roky praxe na obdobné pozici
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni (denní komunikace mail/telefon)
  • dobré komunikační a organizační schopnosti
  • preciznost, rychlost a schopnost pracovat pod tlakem

Nabízíme:

  • moderní a přátelské pracovní prostředí
  • motivující mzdové ohodnocení včetně bonusového systému
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • dotované stravování
  • Místo výkonu práce: Okres Ústí nad Labem

Mzda: 28 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha