Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava

Ostatní specialisté v oblasti účetnictví

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11318840761 | aktuálnost: 23. 10. 2016

Další požadavky na VPM: zkušenosti v mezinárodní činnosti v oblastech vědy a výzkumu, zkušenosti s přípravou mezinárodních projektů včetně poskytování konzultačních služeb ve výše uvedených oblastech, zkušenosti s korigováním vědeckých článků a písemných materiálů pro zahraniční periodika a publikace, orientace v daňových systémech zahraniční (rovněž nad rámec EU), perfektní znalost anglického jazyka slovem i písmem – komunikace s univerzitami, zastupitelskými úřady v zahraničí.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Bakalářské

Mzda: 27 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava, Ing. Gabriela Mechelová, vedoucí personálního útvaru, gabriela.mechelova@vsb.cz, +420 597 321 249

Odpovědět na inzerát