Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Interní logistik

referenční číslo: 12516 | aktuálnost: 17. 11. 2016

Jste zkušeným pracovníkem v oblasti interní logistiky? Máte zkušenosti s nastavováním procesů, fungování skladů a řízení týmu pracovníků skladu a v komunikaci s odběrateli a dodavateli? Pokud ano, tak pokračujte ve čtení i nadále

Výrobní společnost mimo automotive hledá do svého týmu kolegu na pozici:

INTERNÍ LOGISTIK

Náplň práce

  • koordinace skladových procesů
  • správa vytíženost skladů
  • komunikace s dodavateli ohledně správného navážení materiálu
  • nastavení procesů v komunikaci se zákazníkem
  • reportování výsledků managementu

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání
  • 3 a více let praxe v interní logistice
  • angličtinu – pokročilá úroveň, denní komunikace
  • prokazatelné znalosti interní logistiky
  • technický typ – kontrola stavu VZV apod.
  • dobré organizační schopnosti

Nabízíme:

  • zaměstnání u nadnárodní výrobní společnosti
  • možnost uplatnění svých nápadů a myšlenek
  • platové podmínky adekvátní Vašim znalostem a zkušenostem
  • podílení se na přímém řízení skladu
  • možnost nastavit si vlastní systém v oblasti skladovacích procesů
  • příspěvky na stravování
  • místo výkonu práce: Nový Jičín

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha