Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Krajská zdravotní, a.s.

Stavební technici kontroly kvality, laboranti

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11149880729 | aktuálnost: 23. 7. 2016

Místo výkonu práce: Masarykova nemocnice v Ústí nad Labem, o.z., Sociální péče č.p. 3316/12a.
Požadujeme:
- středoškolské vzdělání stavebního zaměření (vysokoškolské vzdělání technického zaměření výhodou),
- základní orientace v technických a právních předpisech, týkajících se investiční výstavby (Stavební zákon č. 183/2006 Sb., Zákon o veřejných zakázkách č. 137/2006 Sb., Vyhláška o projektové dokumentaci č. 499/2006 Sb., Vyhláška č. 92/2012 Sb. o požadavcích na vybavení zdravotnických zařízení a další),
- orientace v technických výkresech a projektové dokumentaci,
- orientace v rozpočtu stavby včetně znalostí rozpočtářského softwaru KROS PLUS
- praxe v oblasti investiční výstavby výhodou,
- dobrá znalost práce na PC (MS Windows, MS Office, Internet Explorer atd.),
- dobrá znalost SW AutoCad, uživatelská znalost programu SAP výhodou,
- samostatnost, zodpovědnost, analytické myšlení, organizační a komunikační dovednosti,
- řidičský průkaz skupiny B
Náplň práce :
- činnosti vázané na technickou a ekonomickou strategii společnosti : plánování, administrace a příprava realizace investičních zakázek technického charakteru,
- zastupování investora při realizaci investiční výstavby, kontrolní činnosti s tím spojené, účast na kontrolních dnech, apod.,
- spolupráce na přípravě a administraci veřejných zakázek a jejich vyhodnocení.

Přihlášky se strukturovaným životopisem a kopií dokladů o vzdělání zašlete nejpozději do 05.08.2016 na adresu : Krajská zdravotní, a.s., Odbor personalistiky a mezd, Bc. Lenka Benešová, Sociální péče 3316/12A, 400 11 Ústí nad Labem - obálku označte VŘ - OPI.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 27 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha