Typ nabídky

Minimální mzda

Stavební projektant

referenční číslo: ED275F02 | aktuálnost: 02.05.2017

Ateliér Velehradský, s. r. o.

Hledáme člena do našeho týmu na pozici stavebního projektanta. Pokud Vás baví práce s REVITem a máte chuť se rozvíjet zapojením do týmové práce architektů a stavařů, pošlete nám prosím Váš profesní životopis. Více informací o nás najdete na www.atelier-velehradsky.cz

Náplň práce

Náplň práce:
- komplexní řešení svěřeného úkolu,
- práce na středně velkých stavebních projektech,
- tvorba stavební dokumentace v REVITu.

Požadujeme

- VŠ stavební, obor pozemní stavby/architektura,
- praxe v projekci výhodou,
- znalost programu REVIT významnou výhodou,
- dobré komunikační schopnosti,
- samostatnost, pečlivost, loajalita,
- řidičský průkaz skupiny B.

Místo pracoviště: Brno

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: MBA, MBT, postgraduální