Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

OLYMPIA Hotel, s.r.o.

Vrchní sestry v oblasti zdravotnictví

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11265790782 | aktuálnost: 14. 9. 2016

V moderním hotelu nabízíme pracovní pozici vrchní/ho sestry/bratra s pracovní dobou: Po-Ne dle plánu směn (krátký x dlouhý týden, 12-ti hodinové směny, 7:00-19:00 h), k základní mzdě jsou vypláceny další benefity, strava zdarma, ubytování s dotací zaměstnavatele. Požadujeme středoškolské vzdělání, znalost německého jazyka podmínkou,znalost ruského a anglického jazyka výhodou, k výkonu této pracovní pozice je požadována registrace (práce bez odborného dohledu) a zkušenosti s vedením kolektivu. Informace o pracovní pozici na tel.čísle: 354 931 162 paní Šišková. Životopisy zasílejte na: h.siskova@olympiahotel.eu, nebo osobně od PO-PÁ 9,00- 14,00 hodin.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Region: Karlovarský kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail