Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Vývojový inženýr - gumárenský průmysl

referenční číslo: 6787 | aktuálnost: 4. 11. 2016

Máte zkušenosti na pozici Vývojového inženýra ve výrobní firmě a domluvíte se anglicky? Chcete se stát součástí známé zahraniční společnosti? Pak je tato nabídka právě pro Vás

Zahraniční společnost, se silným jménem na trhu ve svém oboru, hledá do svého týmu kandidáta na pozici:

VÝVOJOVÝ INŽENÝR – GUMÁRENSKÝ PRŮMYSL

Náplň práce

  • zodpovědnost za vývoj nových produktů v oblasti gumárenství
  • samostatné řízení mezinárodních projektů vývoje
  • zlepšování výrobních procesů, zavádění nových technologií
  • aktivní řešení problémů ve výrobě, vedení auditů
  • tvorba a aktualizace technické dokumentace

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • praxi na obdobné pozici
  • středně pokročilou znalost angličtiny - němčina výhodou
  • znalosti v oblasti gumárenství
  • organizační schopnosti, samostatnost, spolehlivost

Nabízíme:

  • zázemí úspěšné a stabilní společnosti
  • bonusy za odvedené výkony
  • roční bonusy
  • příspěvek na dopravu
  • možnost nástupu IHNED
  • Místo výkonu práce: Ostrava

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha