Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Alupress s.r.o.

Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11063640745 | aktuálnost: 11. 10. 2016

Náplň práce: Komplexní obsluha CNC obráběcích strojů, technická příprava výroby, nastavení stroje pro sériovou výrobu, práce s upínacími přípravky, základní měření výrobku na 3D stroji, vedení výrobní buňky v nepřítomnosti vedoucího pracovníka, tvorba pracovních postupů
Požadujeme: Technické vzdělání, znalost CNC programovaní a ISO kódu, znalost čtení ve strojírenské výkresové dokumentaci, práce na PC v MS Excel, praxe v oboru výhodou, znalost práce v systému řízení kvality dle normy ISO 9001:2008výhodou, pracovitost a spolehlivost, fyzická zdatnost, průkaz VZV výhodou

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Alupress s.r.o., Petra Zelenková, zelenkova@alupress-sro.cz, +420 487 874 320