Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ISS Facility Services s.r.o.

Vedoucí provozu v ostatních zařízeních

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11074140704 | aktuálnost: 8. 7. 2016

V současné době hledáme vhodného kandidáta/ kandidátku na pozici:
Vedoucí úklidových prací - Sušice
Požadujeme:
vzdělání - minimálně SOU
schopnost vedení týmu
schopnost rozhodovat a pohotově jednat
velmi dobré komunikativní a vyjednávací schopnosti
nadšení pro práci s lidmi
stresuodolnost a fyzickou zdatnost
časovou flexibilitu a ochotu pracovat v noci, o víkendech a svátcích
rganizační schopnosti
dovednost práce s PC (Office, Windows, Excell) - výhodou
řidičský průkaz sk.B
Náplň práce:
řízení zakázek
řízení práce a vedení týmu lidí (dělnické profese)
pravidelná kontrola pracovních činností podřízených
pravidelná kontrola kvality práce
péče o své podřízené
komunikace s klienty
péče o klienty
nábor nových zaměstnanců (brigádníků)
administrativní činnost (podklady pro fakturaci, mzdy, směny, kalkulace, objednávky materiálu,…)
Nabízíme:
stabilní pracovní místo v silné mezinárodní společnosti
prostor pro vlastní seberealizaci
práci na HPP s pružnou pracovní dobou
zaměstnanecké výhody
možnost služebního vozidla
služební mobil
nástup IHNED
Zaměstnanecké výhody:stravenky, odměny dle výslednosti, auto, mobilní telefon, pružná pracovní doba.
Kontaktní osoba: Šárka Měšťanová tel.607588983,
e-mail: sarka.mestanova@cz.issworld.com
Místo výkonu práce: Sušice

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 15 000 - 18 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha