Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Automotive Quality Company a.s.

Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11287010793 | aktuálnost: 26. 10. 2016

Pracovní náplň
• Kontrolní činnost dle daných instrukcí za účelem zajištění nejvyšší kvality výrobků
• Množstevní, kvalitativní a vizuální kontrola dílů dle specifikace
• Oprava vadných dílů
• Práce v Libereckém kraji, dle dohody po celé ČR
Požadujeme
• Dobrý zdravotní stav (hlavně zrak)
• Manuální zručnost
• Minimálně výuční list
• Ochotu pracovat ve vícesměnných provozech
• Samostatnost, spolehlivost, časovou flexibilitu
Výhodou
• Řidičský průkaz skup. B
• Praxe v automobilovém průmyslu
Nabízíme
• Dobré finanční ohodnocení
• Získání praxe
• Možnost kariérního růstu
• Práci na hlavní pracovní poměr s možností zkráceného úvazku, na dohodu
o pracovní činnosti nebo dohodu o provedení práce
• Odměna 95 - 105,- Kč / hod. + příplatky
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky Po-Pá 8.00 až 17.00 hod., o víkendu po 17.00 hod.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 95 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha