Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

SENCO Příbram spol. s r.o.

Všeobecní administrativní pracovníci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11233470770 | aktuálnost: 10. 8. 2016

Pozice: asistent/ka vedoucího konstrukce
Požadujeme:
Vzdělání úplné SŠ
Znalost práce na PC - MS Office
Aktivní znalost AJ nebo NJ - výhodou
Pozitivní přístup k práci, zodpovědnost.
Náplň práce:
Aktualizace dat v PC
Správa materiálové databáze
Kopírování a tisk dokumentací
Nástup možný ihned. Mzda: 14 000,- Kč
Zaměstnanecké výhody:zázemí silné a perspektivní společnosti, odborné vzdělávání, firemní jazykové kurzy, příspěvek na firemní pojištění, stabilizační příspěvek po 5 letech trvání pracovního poměru
Kontakt:Jindrová Lenka, tel.: 318 493 639, , e-mail: jindrova.lenka@sencopb.eu
Místo výkonu práce:SENCO Příbram spol. s r.o., Plynárenská č.p. 292, Příbram I

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 14 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha