Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Diagnostik strojních zařízení

referenční číslo: 12054 | aktuálnost: 6. 11. 2016

Máte zkušenosti s TPM (Total Productive Maintenance) a setkal jste se v rámci údržby s diagnostickými metodami jako termodiagnostikou či vibrodiagnostikou?

Jste technický typ, který by se rád realizoval ve výrobě s nejmodernějšími automatizovanými linkami a roboty?

Pak nám pošlete Váš životopis na pozici:

DIAGNOSTIK STROJNÍCH ZAŘÍZENÍ

Náplň práce

  • Využívání diagnostických metod vibrodiagnostiky a termodiagnostiky pro určení závad strojních zařízení
  • Spolupráce s dalšími členy týmu údržby – techniky, programátory softwaru zařízení apod.
  • Provádění preventivních prohlídek zařízení
  • Analýza celkové efektivnosti zařízení (OEE), plánování modernizací strojního parku na jejich základě

Požadujeme:

  • Zkušenost s diagnostickými metodami jako vibrodiagnostika či termodiagnostika
  • Vzdělání technického směru
  • Orientace v technické dokumentaci,
  • Schopnost práce s MS Office
  • Ochota cestovat a jazyková vybavenost výhodou (školení v zahraničí)

Nabízíme:

  • Motivující mzdu
  • Speciální odměny (měsíční bonusy, kvartální apod.)
  • Práci ve firmě s moderními technologiemi připravení na přechod na Industry 4.0
  • Možnost cestování do Německa na školení a rozvoje po jazykové stránce
  • 5 týdnů dovolené
  • Benefitní systém (dotované stravování a další příspěvky)
  • Práci v okresu Olomouc

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha