Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Institute of Applied Psychology, s.r.o.

Hlavní účetní

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11273660780 | aktuálnost: 22. 9. 2016

Do našeho týmu přijmeme samostatnou účetní

Osobnostní předpoklady a dovednosti
- SŠ, VŠ vzdělání ekonomického směru
- praxe v oblasti podvojného účetnictví, mzdové agendy a personalistiky min. 5 let
- praxe jako samostatná účetní min. 3 roky
- kompletní znalost vedení účetnictví, včetně uzávěrky, DPH atd.
- vysoká míra zodpovědnosti, pečlivost
- uživatelská znalost práce na PC

Pracovní náplň
- kompletní vedení podvojného účetnictví, zpracování mzdové agendy a personalistiky
- komunikace s orgány státní správy a zdravotními pojišťovnami
- zpracování ročního zúčtování daně a procesů s tím souvisejících
- zpracování DPH, účetní uzávěrky, zpracování Přiznání k dani z příjmu právnických osob
- znalost platné legislativy

Nabízíme
- stabilní zázemí, jasná firemní struktura
- příjemné a tvůrčí pracovní prostředí
- práci na HPP
- mzda od 30.000,- Kč
- Nástup od 1.10.2016 nebo dle dohody

Svůj životopis a motivační dopis zašlete na email kariera@psychometry.cz, do předmětu Účetní. Uchazečům, kteří postoupí do užšího výběru, bude zaslán osobnostní psychodiagnostický test a budou pozváni k osobnímu pohovoru. Zasláním uvedených informací souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu se zákonem č.101/2000 Sb.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha