Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

JON.CZ s.r.o.

Úředníci ve skladech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11427510734 | aktuálnost: 15. 9. 2016

Náplň práce: samostatný nákup materiálu, objednávání spotřebního materiálu, komunikace s externími dodavateli, příjem a výdej materiálu do skladu, spolupráce s týmem kolegů, příprava materiálu a zařízení pro výstavbu a připojení klientů, zajištění úklidu skladu.
Pracovní doba: 8:00-17:00 hod.
Požadujeme: praxe z obdobné pozice, uživatelská znalost PC (MS Office, internet), výhodou znalost účetního programu Abra, fyzická zdatnost, samostatnost a spolehlivost, časová flexibilita.
Nabízíme: motivující finanční ohodnocení, firemní benefity - mobilní telefon, notebook, slevy na firemní výrobky a služby, příspěvek na dopravu, práci v příjemném pracovním prostředí, zázemí prosperující společnosti.
V případě zájmu zašlete své CV na uvedenou e-mailovou adresu.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 16 000 - 22 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail