Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

SMERO, spol. s r.o.

Obchodní zástupci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11163210760 | aktuálnost: 28. 7. 2016

Obchodní zástupce - Zlín a okolí

Jsme velkoobchod kancelářských potřeb SMERO. Hledáte zajímavou práci ve velkoobchodní sféře a máte ambice prosadit se v prodeji? Můžete získat práci ve firmě, která expanduje a rozvoj je přirozenou součástí. Praxe není podmínkou.
Pro Zlín a blízké okolí hledáme obchodního zástupce, který je schopný samostatně pracovat (homeoffice). Každodenní možnost telefonického konzultování se zkušeným obchodním zástupce + osobní konzultace přímo ve Zlíně. Vaše dojíždění na naši pobočku v Hodoníně 1x měsíčně, do Rajhradu (Brno – venkov) na centrálu 1x měsíčně.

Požadujeme:
samostatného člověka ochotného cestovat a získávat objednávky od zákazníků
schopnost vytvořit a rozvíjet dlouhodobé vztahy
schopnost rychlého a efektivního řešení problémů
řidičský průkaz „B“
čistý rejstřík

Náplň:
každodenní schůzky u zákazníků
získávání nových zákazníků
rozšiřování dodávaného sortimentu u zákazníků
pravidelné reporty
práce s databází
tvorba nabídek pro zákazníky

Nabízíme:
fixní mzda + provize za výsledky v prodeji
dlouhodobou spolupráci
kolektiv, který táhne za jeden provaz
pracovní smlouva (hlavní pracovní poměr)
pravidelná školení
firemní auto, notebook, mobil
stravenky

Zašlete životopis na e-mail:
Prokesova.l@smero.cz
SMERO, spol. s r.o. www.smero.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha