Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

DELTA 3 Přerov spol. s r.o.

Vrátní

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11793530728 | aktuálnost: 30. 11. 2016

pracoviště Holešov
- Náplň práce: denní a noční 12 hodinové směny (na denní 2 a na noční vždy 1 pracovník ve službě), evidence a usměrňování vozidel, výdej/příjem a evidence klíčů, spojování telef.hovorů, ostraha objektu
- Požadujeme: vyučení, vhodné i pro absolventy nebo OZP, trestní bezúhonnost, samostatnost , spolehlivost, zodpovědnost, zdravotní stav umožňující bezproblémové vykonávání pracovní náplně (přijmeme i osobu se ZPS nebo s ČID pokud bude schopna vykonávat stanovenou náplň práce)
- základní měsíční mzda od 11.000,-Kč, nástup dle dohody

- V případě, že si uchazeče vybereme, bude dále následovat: předání tiskopisů k vyplnění (osobní dotazník), vstupní lékařská prohlídka, sepsání a předložení pracovní smlouvy a dalších potřebných dokumentů, nástupní školení, výdej výstroje (na ředitelství DELTY 3 v Přerově), zaškolení na pracovišti ( proběhne přímo na pracovišti v Holešově)

- V případě zájmu nám zašlete strukturovaný životopis na e mail:cbsdelta@volny.cz, nebo poštou na adresu firmy (Palackého 1498/3, 750 02 Přerov). Vybrané uchazeče budeme sami telefonicky kontaktovat a pozveme je na prohlídku pracoviště a pohovor.
Upozornění pro uchazeče: Nechoďte prosím žádat informace na uvedené pracoviště, vedoucí ostrahy zde není každý den. Vyčkejte až vás oslovíme telefonicky a nabídneme termíny k prohlídce pracoviště.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 11 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

DELTA 3 Přerov spol. s r.o., Kapoun, Dostálová, cbsdelta@volny.cz, +420 602 754 469,607 934 094