Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

DELTA 3 Přerov spol. s r.o.

Vrátní

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11793530728 | aktuálnost: 29. 12. 2016

pracoviště Holešov
- Náplň práce: denní a noční 12 hodinové směny (na denní 2 a na noční vždy 1 pracovník ve službě), evidence a usměrňování vozidel, výdej/příjem a evidence klíčů, spojování telef.hovorů, ostraha objektu
- Požadujeme: vyučení, vhodné i pro absolventy nebo OZP, trestní bezúhonnost, samostatnost , spolehlivost, zodpovědnost, zdravotní stav umožňující bezproblémové vykonávání pracovní náplně (přijmeme i osobu se ZPS nebo s ČID pokud bude schopna vykonávat stanovenou náplň práce)
- základní měsíční mzda od 11.000,-Kč, nástup dle dohody

- V případě, že si uchazeče vybereme, bude dále následovat: předání tiskopisů k vyplnění (osobní dotazník), vstupní lékařská prohlídka, sepsání a předložení pracovní smlouvy a dalších potřebných dokumentů, nástupní školení, výdej výstroje (na ředitelství DELTY 3 v Přerově), zaškolení na pracovišti ( proběhne přímo na pracovišti v Holešově)

- V případě zájmu nám zašlete strukturovaný životopis na e mail:cbsdelta@volny.cz, nebo poštou na adresu firmy (Palackého 1498/3, 750 02 Přerov). Vybrané uchazeče budeme sami telefonicky kontaktovat a pozveme je na prohlídku pracoviště a pohovor.
Upozornění pro uchazeče: Nechoďte prosím žádat informace na uvedené pracoviště, vedoucí ostrahy zde není každý den. Vyčkejte až vás oslovíme telefonicky a nabídneme termíny k prohlídce pracoviště.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 11 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail