Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Hlavní operátor výroby

referenční číslo: 11875 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Máte zkušenosti z chemické či strojírenské výroby? Ke své práci přistupujete zodpovědně? Nevadí Vám pracovat na směny? Hledáte stabilního zaměstnavatele, který má co nabídnout?

Tak využijte této jedinečné příležitosti a zašlete nám svůj životopis Mezinárodní úspěšná výrobní společnost hledá do svého týmu kandidáty na pozici:

HLAVNÍ OPERÁTOR VÝROBY

Náplň práce

  • zastřešování týmu operátorů
  • zodpovědnost za provozu a kvalitu surovin
  • řízení výrobních jednotek a optimalizace procesů
  • manipulace a míchání chemikálií
  • práce v čistých prostorách – směnný provoz

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání (obory chemie VÝHODOU)
  • praxi v chemické či strojírenské výrobě min. 3 roky
  • ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
  • flexibilní a proaktivní přístup k práci
  • znalost anglického jazyka výhodou

Nabízíme:

  • 25 dní dovolené
  • odpovídající mzdové ohodnocení + prémie
  • příspěvky na dopravu, pojištění a dovolenou
  • závodní stravování
  • další nadstandardní benefity
  • místo výkonu práce: Mělnicko

Region: Ústecký kraj

Obor: Potravinářství a chemie

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha