Typ nabídky

Minimální mzda

Projektový manažer/konstruktér - plasty #5190009 (Praha východ, CZ)

referenční číslo: 5190009 | aktuálnost: 02.05.2017

People Consulting s.r.o.

Náplň práce

hledá pro svého klienta, významnou výrobní a exportní společnost s dlouholetou tradicí na evropském trhu, vhodnou osobnost na pozici:

PROJEKTOVÝ MANAŽER/KONSTRUKTÉR - PLASTY

Popis pozice/Náplň práce:
- Vývoj a konstrukce plastových dílů
- Vedení projektového konstrukčního týmu
- Konzultace výrobních technologií
- Odpovědnost za kvalitu, termíny a konstrukční náklady
- Přerozdělování a kontrola jednotlivých konstrukčních prací
- Koordinace externích dodavatelů
- Jednání se zákazníkem a technické poradenství

Náš klient požaduje:
- VŠ nebo SŠ vzdělání technického směru
- Praxe na podobné pozici nutností
- Výborná znalost 2D/3D konstrukčních systémů CATIA V5 nebo SIEMENS NX
- Znalost NJ či AJ aktivně podmínkou
- Koordinační a komunikační dovednosti
- Spolehlivost, kreativita, flexibilita a samostatnost
- Osobnost s tahem na branku
- Aktivní přístup v oblasti vlastního rozvoje a motivace týmu

Náš klient nabízí:
- Zajímavou a kreativní práci u společnosti s dlouholetou tradicí
- Vysokou míru samostatnosti a možnosti seberealizace
- Odborná školení
- 3 měsíční zapracování v mateřské společnosti
- Motivující finanční ohodnocení
- Pružnou pracovní dobu
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvek na jazykové kurzy, penzijní připojištění a stravování
- Zvýhodněné tarify na volání a další

Nástup možný ihned nebo dle dohody

Pracoviště: Praha východ

Máte-li zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře nebo na uvedené kontakty.

Pro případné otázky kontaktujte paní Petru Šimánkovou telefonicky na čísle +420 725 808 360 nebo e-mailem na adresu petra.simankova@peopleconsulting.cz.

Podívejte se i na další pracovní nabídky na www.peopleconsulting.cz.

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta. Děkujeme za pochopení a těšíme se na spolupráci.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Stavebnictví, projekce, architektura, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní